Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa – czas świętowania małżeństwa

 

Oddział naszej fundacji z Chodzieży włączył się w organizację społecznej kampanii pod nazwą „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa”. To bardzo ciekawa i cenna inicjatywa organizowana w 22 krajach na 4 kontynentach.

W Polsce obecna od trzech lat za sprawą Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Celem kampanii jest promowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie.

W tym celu organizowane są prelekcje, warsztaty, spotkania autorskie i wiele innych wydarzeń o charakterze edukacyjnym, kulturalnym, rekreacyjno-rozrywkowym. Uczestnicy poszczególnych wydarzeń uzyskują możliwość spojrzenia na swoje małżeństwo w nowej, szerszej perspektywie.

To doskonała okazja do zadania sobie kilku kluczowych pytań: czego brakuje w naszym małżeństwie, co możemy uczynić aby nasze małżeństwo stało się lepsze, by relacja między nami małżonkami osiągnęła wyższy poziom głębi i zrozumienia.

Dla małżeństw, które znają już odpowiedzi na te pytania Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa to świetna okazja do tego by przez te klika dni w roku pozwolić sobie na świętowanie małżeństwa.

W tym roku oddział w Chodzież uczestniczy w kampanii po raz drugi. Akcja jest przeprowadzana pod lokalną nazwą Chodzieskie Forum Małżeństw. Atrakcji i wydarzeń jest wiele. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym programem na stronie: www.chfm.com.pl/program.

Wiele informacji można znaleźć na profilu Facebook: Chodzieskie Forum Małżeństw.

Zapraszamy do udziału.