Spotkanie „Kiedy, czy i jak… przezorny zawsze ubezpieczony?”

W ubiegły poniedziałek (19 września) byliśmy uczestnikami spotkania poprowadzonego przez mgra inż. Janusza Brakowskiego – specjalistę w dziedzinie ubezpieczeń. doradztwa finansowego i rachunkowości.

,,Kiedy, czy i jak … przezorny zawsze ubezpieczony?” – taka myśl przewodnia rozpoczynała spotkanie z mgr inż. Januszem Brakowskim. Odbyło się ono 19 września w gmachu Collegium Salesianum w Bydgoszczy-Fordonie.

Jak sama nazwa wskazuje, prelekcja traktowała o rodzajach ubezpieczeń i o tym, czym należy się kierować przy ich wyborze.

W czasie spotkania omówionych zostało wiele aspektów, od ubezpieczeń nieruchomości zaczynając, poprzez ubezpieczenia indywidualne i grupowe, na samochodowych kończąc. Prelegent skomentował każdy z nich w przystępny sposób, co w znacznej mierze przybliżyło uczestnikom, jak ważną rolę w życiu każdego z nas odgrywają ubezpieczenia, i które z nich są naprawdę warte inwestycji.

Spotkanie było bardzo konkretne i zasobne w informacje. Nie zabrakło także poczęstunku, przygotowanego przez państwo Brall.

Myślę, że każdy powrócił do domu ubogacony o nową wiedzę, a część nawet z pełnym brzuchem.

Michał Nowak (LO XV w Bydgoszczy)


Zobacz zdjęcia z wydarzenia.